Trendy w salonie 2021 – 5 propozycji

Trendy w salonie 2021 – 5 propozycji
Joanna Brzykcy
Zobacz trendy!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W ostatnich miesiącach przekonujemy się, jak ważne są warunki do spędzania czasu w domu. Salon dla niektórych osób stał się miejscem odpoczynku, relaksu, a także pracy i skupienia. Chcesz, aby był modny i funkcjonalny? Zobacz, jakie trendy w salonie 2021 są warte uwagi!

Natura przede wszystkim

Jasne kolory, zieleń oraz rattanowe krzesła to prawdziwy hit wnętrzarski w 2021 roku. Wszystko to kojarzy się z naturą, co znacznie wpływa na nasze samopoczucie.

Zabawa materiałami

Welur wraca do łask, a wraz z nim wiele innych materiałów oraz różnorodnych odcieni. Nie bój się ich łączyć. Drewno może doskonale wyglądać z metalem albo betonem, a zgaszoną pomarańcz z granatem.

Do odważnych ściana należy

Pusta ściana to zdecydowanie nie jest rozwiązanie, które sprzyja trendom 2021. Postaw na różnorodne odcienie, wzory i motywy. Dzięki temu Twoje wnętrze znacznie się ożywi, a w takim pomieszczeniu przyjemniej będzie się pracować oraz odpoczywać. Warto zauważyć, że odważne printy na ścianie przekładają się też na wyróżnienie pomieszczenia spośród innych. W ten sposób wiadomo, jaka osobowość w nim przebywa.

Oświetlenie w stylu art deco

Złoto króluje od dłuższego czasu w polskich trendach aranżacyjnych. Warto postawić na oświetlenie, które kojarzy się ze stylem art deco.

Fotel retro w centrum uwagi

Fotele o opływowych kształtach to także hit w trendach 2021. Możesz je postawić zarówno przy stole, jak i potraktować jako centralny punkt wypoczynku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie płytki wybrać do małej łazienki?
Jakie płytki wybrać do małej łazienki?
Dowiedz się, jak świadomie wybrać płytki do małej łazienki. Dzięki nam lepiej odnajdziesz się na rynku ceramiki i dostrzeżesz wszystkie plusy i minusy.
Ostatnie wpisy