Regał z Ikei w pokoju dziecka – kilka inspiracji

Regał z Ikei w pokoju dziecka – kilka inspiracji
Joanna Brzykcy
Pokój dziecięcy
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W pokoju dziecka niezmiernie ważne jest przechowywanie. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie popularnego regału z Ikei. Zobacz nasze inspiracje, które możesz wykorzystać w pomieszczeniu!

Regał kallax – wiele zastosowań

W popularnej sieciówce możesz kupić regał kallax, który charakteryzuje się prostą konstrukcją i sporym miejscem do przechowywania. Tak naprawdę są to wizualne sześciany, w których możesz umieścić zabawki, książki albo specjalnie dobrane rozmiarowo pojemniki, np. z tkaniny albo tektury.

Regał w pokoju noworodka – praktyczne miejsce

Zacznijmy od pokoju dla noworodka. Tu organizacja jest ogromnie ważna, ponieważ przy łóżeczku czy miejscu do przewijania, trzeba mieć wiele rzeczy pod ręką, w tym kosmetyki, pieluszki czy inne akcesoria. Do tego świetnie sprawdzi się regał.

Wszystko jednak zależy ile masz wolnego miejsca. W większych pokojach dla dziecka, możesz układać dowolną konstrukcję, np. dwa regały obok siebie.

Miejsce na zabawki

Regał można nie tylko postawić pionowo, ale także poziomo. Wtedy stanie się jednym wielkim miejscem do przechowywania zabawek czy innych drobiazgów. Jednocześnie jest do dyspozycji blat do zabawy dla dzieci.

W podobny sposób możesz stworzyć siedzisko dla dzieci.

Przechowywanie w pokoju dziecka

Regał w pokoju dziecka może też uczyć porządkowania rzeczy. Poniżej zobaczysz ciekawe rozwiązanie, a mianowicie część otwartych półek na książki i zabawki i kilka pojemników z przyjemnymi wizualnie grafikami.

Regał w pokoju dziecka – pozostałe inspiracje

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*