Dlaczego warto wybrać mieszkanie od dewelopera w Lublinie?

Dlaczego warto wybrać mieszkanie od dewelopera w Lublinie?
Artykuł sponsorowany
Pozostałe
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Zakup nieruchomości na własność to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Nieruchomość wybieramy więc uwzględniając m.in. swoje możliwości finansowe, oczekiwania względem położenia, komunikacji z innymi częściami miasta, centrum, czy też liczbą pokoi. W przypadku inwestycji w mieszkanie na sprzedaż w Lublinie, zdecydowanie częściej decydujemy się na zakup mieszkania od dewelopera niż np. z rynku wtórnego. Dlaczego nowe mieszkanie od dewelopera cieszy się tak dużą popularnością i dlaczego warto zdecydować się właśnie na takie rozwiązanie?

Nowe mieszkanie to dobry zwrot z inwestycji

Tak, ponieważ, nawet jeśli decydujemy się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego na własne potrzeby nie oznacza to, że w przyszłości nie będziemy chcieli go sprzedać – a wtedy może się okazać, że jego warto sprzedażowa jest znacznie większa i przekracza koszt zakupu, nawet uwzględniając w tej cenie koszt wyposażenia nieruchomości. Mieszkanie z rynku wtórnego ze względu na swój stan techniczny, ewentualną potrzebę remontową nie musi oznaczać takiego samego zysku. Koszty poniesione na uprzedni remont mogą „zjeść” sporą część potencjalnego zarobku na takim właśnie mieszkaniu.

Uregulowany stan prawny 

Mieszkanie na sprzedaż od dewelopera w Lublinie ma uregulowany swój stan prawny. Nie trzeba się więc obawiać, że będzie trzeba zmierzyć się z takimi problemami, jak np. potencjalne roszczenia, sprawy spadkowe, czy też niezgodności wynikające z księgi wieczystej. Kupujemy więc mieszkanie „czyste”, co do którego stanu prawnego nikt nie będzie miał wątpliwości

Miejsce parkingowe, dogodna infrastruktura

Współcześnie budowane przez deweloperów mieszkania są znacznie bardziej rozbudowane pod kątem infrastruktury niż te powstałe kilkadziesiąt lat temu. Deweloperzy inwestują więc w miejsca parkingowe, zwracają uwagę na położenie osiedla względem przystanków komunikacji miejskiej, bliską odległość od punktów handlowych, placówek szkolnych i przedszkolnych. Wokół osiedli powstają też place zabaw i miejsca rekreacji. Tym samym, osiedla stają się miejscami niezwykle przyjaznymi do życia – spełniają więc potrzeby współczesnych rodzin. 

Urządź jak chcesz!

Mieszkanie zakupione od dewelopera, takiego jak na przykład https://wieniawska11.pl/, to mieszkanie w dobrym stanie technicznym – co więcej, sami decydujemy, jak chcemy wykończyć poszczególne pomieszczenia – zgodnie z naszym gustem i potrzebami. W przypadku mieszkania zakupionego od dewelopera nikt nie narzuci preferowanego koloru ścian, zabudowy kuchennej i łazienkowej. Urządzasz je tak, jak chcesz! 

Fot.: Jarek Ceborski/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Aranżacja tarasu – praktyczne rozwiązania
Aranżacja tarasu – praktyczne rozwiązania
Jak zaaranżować taras tak, by korzystanie z niego było prawdziwą przyjemnością? O czym pomyśleć z wyprzedzeniem? Sprawdź, jak praktycznie wykończyć taras i cieszyć się nim podczas relaksu!
Ostatnie wpisy