Piaskownica dla dzieci w ogrodzie – inspiracje

Piaskownica dla dzieci w ogrodzie – inspiracje
Agata Kurzańska
Wokół domu
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wakacje dla dzieci to czas beztroskiej zabawy. Zabawy na zewnątrz to wspaniała rozrywka, a żeby radości było jeszcze więcej warto zainwestować w piaskownicę w ogrodzie.

Frajda dla najmłodszych

Piaskownica to jedno z ulubionych miejsc do zabawy. Żeby dzieci nie musiały korzystać z publicznych piaskownic, co do których nigdy jesteśmy pewni czy są czyste i bezpieczne, warto rozważyć montaż takowej w zaciszu własnego ogrodu.

Plastikowa czy drewniana?

Plastikowe piaskownice dostępne są wielu kształtach i kolorach.  Na ogół są tańsze od drewnianych, nie wymagają montażu, są lekkie i bez trudu przeniesiemy je w różne miejsca ogrodu. Drewniane piaskownice są ekologiczne. Wymagają jednak montażu i regularnej impregnacji, a ich przenoszenie nie będzie proste. Wybierając należy wziąć pod uwagę budżet i upodobania. O ile plastikowa piaskownica będzie tańsza, o tyle ta drewniana może prezentować się znacznie estetyczniej. Sprawdź nasze inspiracje poniżej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy warto kupić komplet zastawy stołowej?
Czy warto kupić komplet zastawy stołowej?
Elegancki komplet zastawy to częsty wybór na prezent ślubny, jednak czy warto kupić zastawę samemu? Sprawdź, od czego to zależy i kiedy warto kupić komplet zastawy.
Ostatnie wpisy