Piaskownica dla dzieci w ogrodzie – inspiracje

Piaskownica dla dzieci w ogrodzie – inspiracje
Agata Kurzańska
Wokół domu
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wakacje dla dzieci to czas beztroskiej zabawy. Zabawy na zewnątrz to wspaniała rozrywka, a żeby radości było jeszcze więcej warto zainwestować w piaskownicę w ogrodzie.

Frajda dla najmłodszych

Piaskownica to jedno z ulubionych miejsc do zabawy. Żeby dzieci nie musiały korzystać z publicznych piaskownic, co do których nigdy jesteśmy pewni czy są czyste i bezpieczne, warto rozważyć montaż takowej w zaciszu własnego ogrodu.

Plastikowa czy drewniana?

Plastikowe piaskownice dostępne są wielu kształtach i kolorach.  Na ogół są tańsze od drewnianych, nie wymagają montażu, są lekkie i bez trudu przeniesiemy je w różne miejsca ogrodu. Drewniane piaskownice są ekologiczne. Wymagają jednak montażu i regularnej impregnacji, a ich przenoszenie nie będzie proste. Wybierając należy wziąć pod uwagę budżet i upodobania. O ile plastikowa piaskownica będzie tańsza, o tyle ta drewniana może prezentować się znacznie estetyczniej. Sprawdź nasze inspiracje poniżej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co obejmuje BHP?
Co obejmuje BHP?
Przepisy BHP obowiązują w każdym miejscu pracy, jednak w zależności od jego specyfiki mogą się one różnić. Podpowiadamy, co obejmuje BHP.
Ostatnie wpisy