Klimatyzacja – dobre rozwiązanie do Twojego domu

Klimatyzacja – dobre rozwiązanie do Twojego domu
Artykuł sponsorowany
Salon
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Zastanawiasz się, czy klimatyzacja to dobre rozwiązanie dla domu? Współcześnie istotne jest nie tylko ogrzewanie pomieszczeń, ale także ich chłodzenie. Dzięki tysiącom mikrootworów równomiernie rozprowadzających świeże powietrze w każdym pomieszczeniu klimatyzatory Samsung, szczególnie z serii klimatyzacja Samsung 2022 – Wind-Free™ tworzą w pomieszczeniu komfortowe warunki zarówno do pracy, jak i do odpoczynku. 

Czym charakteryzuje się klimatyzacja Samsung 2022? 

Klimatyzacja to system, który służy do regulacji temperatury w pomieszczeniu. Może ona również regulować wilgotność powietrza i czystość powietrza. System klimatyzacji składa się z kompresora, wentylatora, parownika i skraplacza. Klimatyzacja jest używana do tworzenia wygodnych warunków w mieszkaniach i biurach, zapewniając odpowiednią temperaturę, wilgotność i jakość powietrza.

W serii Wind-Free™ Samsung klimatyzator wyposażony został w innowacyjne technologie, które zapewniają nowy poziom w każdym pomieszczeniu. W technologii chłodzenia klimatyzatory Samsung zastosowano tysiące mikrootworów, przez które świeże powietrze jest rozprowadzane równomiernie bez nieprzyjemnych chłodnych podmuchów, którymi charakteryzują się inne systemy klimatyzacji. W trybie Wind-Free™ powietrze jest rozprowadzane delikatnie i cicho, dzięki czemu niweluje to nieprzyjemny hałas. 

Jak działają klimatyzatory Samsung? 

Klimatyzatory Samsung działają w trzech prostych krokach. Krok pierwszy to moment, w którym panel się otwiera, a tryb szybkiego chłodzenia błyskawicznie schładza całe pomieszczenie. Kolejny krok to moment, w którym temperatura zadana zostaje osiągnięta w trybie szybkiego chłodzenia, po czym panel zamyka się. W ostatnim kroku klimatyzacja rozprowadza świeże powietrze równomiernie przez tysiące mikrootworów. 

Wśród klimatyzatorów Samsung można wyróżnić klimatyzator ścienny Wind-Free™, który dzieli się na modele domowe i Multi Split o mocy od 2,0 do 6,8 kW. Dostępny jest także 1-kierunkowy klimatyzator kasetonowy Samsung, klimatyzatory te dzielą się na modele komercyjne i VRF o mocy od 1,7 do 7,1 kW. Istnieją także 4-kierunkowe klimatyzatory kasetonowe Wild-Free™, dzielące się na modele komercyjne i VRF o mocy od 1,7 do 14,0 kW. 

Zalety klimatyzacji Samsung 

Klimatyzacja Samsung 2022 ma wiele ciekawych funkcji, wśród których warto wymienić inteligentną obsługę. Klimatyzator naścienny Wind-Free™ z Al Auto Comfort3 analizuje warunki panujące w pomieszczeniu oraz schematy użytkowania, a następnie w oparciu o te dane dostosowuje temperaturę. We wszystkich jednostkach Wind-Free™ temperaturę można także zmieniać zdalnie za pomocą aplikacji SmartThings5. Można w niej włączyć lub wyłączyć urządzenie, wybrać tryb chłodzenia lub zaplanować jego działanie. 

Ponadto dzięki szybkiemu chłodzeniu sprężarka Samsung z technologią Digital Inverter pomaga zaoszczędzić zużycie energii bez jej marnowania przy jednoczesnym utrzymaniu wibracji oraz hałasu na minimalnym poziomie. Czujnik MDS (Motion Detect Sensor) efektywnie chłodzi pomieszczenie, samodzielnie regulując pracę klimatyzatora Samsung. 

Artykuł przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Grafika: materiał partnera

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Tym warto kierować się, wybierać drzwi do domu
Tym warto kierować się, wybierać drzwi do domu
Drzwi to nieodłączny element wyposażenia domu lub mieszkania. Dowiedz się więc, czym się kierować przy wyborze drzwi zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
Ostatnie wpisy