Marta Kozłowska

Marta Kozłowska

Copywriterka, z wykształcenia polonistka i dziennikarka. Po godzinach domatorka z zacięciem ogrodniczym. Od niedawna właścicielka domku na wsi z dala od cywilizacji, który w większości wyremontowała sama. Żadne zagadnienia aranżacyjno-budowlane nie są jej straszne, a swoim doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi.

Salon w męskim stylu – inspiracje

Szukasz pomysłów na aranżację salonu w męskim stylu, ale nie do końca wiesz, jak się do tego zabrać? Oto kilka podpowiedzi, na co musisz zwrócić szczególną uwagę!

Czytaj więcej
Jakie lustro do łazienki wybrać?

Szukasz idealnego lustra do łazienki, ale nie możesz się zdecydować? A może nie wiesz, które będzie najlepiej pasować do Twojego wnętrza? Sprawdź nasze podpowiedzi!

Czytaj więcej
Wyspa w kuchni – jaki powinna mieć wymiar?

W amerykańskich filmach widziałaś piękne kuchnie z wyspą pośrodku, a teraz chcesz wprowadzić to rozwiązanie u siebie? Podpowiadamy, jakie funkcje może pełnić i jaki powinna mieć wymiar kuchenna wyspa.

Czytaj więcej
Jaki rozmiar płytek do łazienki wybrać?

Wymiana płytek w łazience to dość kosztowny i wymagający wiele wysiłku etap remontu. Jakie płytki wybrać? Czy ich rozmiar ma znaczenie, kiedy mamy do czynienia z małą powierzchnią? Sprawdź!

Czytaj więcej